Centrum Odnowy REVITA mieści się w pensjonacie Villa Alina Medical&SPA w sercu Polanicy-Zdrój. Dzięki współpracy z doświadczonym zespołem lekarzy medycyny estetycznej oraz chirurgiem plastykiem, oferujemy naszym Gościom pełne spektrum zabiegów z zakresu chirurgii estetycznej oraz szeroko pojętej medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej. Wszystko to wykonywane przy wykorzystaniu bezpiecznych i sprawdzonych preparatów renomowanych firm – liderów rynku biotechnologicznego.

VA_obiekt_zewka_net

Centrum Odnowy REVITA mieści się w pensjonacie Villa Alina Medical&SPA w samym sercu Polanicy-Zdrój, tuż przy urokliwym Parku Szachowym. Poza prestiżową lokalizacją u podnóża Gór Stołowych, zadbaliśmy o to, aby podczas wizyty w naszym Centrum każdy z Gości został otoczony jak najlepszą opieką profesjonalistów z dziedziny kosmetologii i medycyny estetycznej.

Specjalnością Centrum Odnowy REVITA jest medycyna estetyczna, w ramach której wykonywane są profesjonalne zabiegi na twarz oraz ciało. Posiadamy unikalne w skali kraju urządzenia jak np. Liposonix – stosowany jako niechirurgiczna metoda redukcji tkanki tłuszczowej czy Secret RF – alternatywa dla laserowego fotoodmładzania na każdą porę roku. Wykonujemy profesjonalne zabiegi na ciało z zakresu medycyny estetycznej z użyciem laserowych i ultradźwiękowych urządzeń medycznych najnowszej generacji.

Zabiegi przeprowadzane są przez doświadczonego lekarza. Oferujemy m.in. zabiegi wyszczuplające, odmładzające, poprawiające kondycję skóry, korygujące twarz lub sylwetkę – to wszystko bez użycia skalpela. Przed każdym zabiegiem przeprowadzamy staranny wywiad, a następnie informujemy o wszelkich istotnych kwestiach mających związek z planowanymi działaniami.

Preparaty stosowane podczas zabiegów w naszej klinice są całkowicie sprawdzone i bezpieczne dermatologicznie, gdyż pochodzą od zaufanych i renomowanych firm będących liderami branży biotechnologicznej. Nasz kosmetolog wnikliwie i skrupulatnie analizuje skład oraz jakość preparatów, aby wyselekcjonować dla Państwa wyłącznie te najlepsze.

Wszystkie te czynniki sprawiają, że działalność Centrum Odnowy REVITA, położonej w górskim uzdrowisku Polanica-Zdrój, spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zachęcamy do skorzystania z oferty zabiegów Centrum Odnowy REVITA – najwyższej klasy nowoczesnego ośrodka w Polanicy-Zdroju. Połączenie najwyższych standardów, profesjonalnego zespołu specjalistów i lokalizacji w sercu górskiego uzdrowiska Polanicy-Zdrój to gwarancja satysfakcji i relaksu.


Urządzenia dostępne w Centrum Odnowy REVITA: